Köszöntő

  • Nyomtatás
  • E-mail

Sok szeretettel és tisztelettel köszöntjük minden kedves látogatónkat! Tiszaörs község önkormányzata Fókuszban a közművelődés pályázati programban sikeresen szerepelt és lehetőséget kapott arra, hogy a tiszaörs.hu honlap művelődési tartalmát fejlessze. A lényeg tehát az, hogy a honlapon belül új oldalakat hozzunk létre, melyekre a település közművelődéssel kapcsolatos információi, tudósításai, rendezvényei kerülnek fel. Ez oldalakon megjelennek az események képei megfelelően csoportosítva, rövid tájékoztatók, elemzések. Feltesszük a honlapra a közművelődési intézmény havi programját, nyitvatartási idejét és marketing anyagát. Nagy örömünkre szolgál ez a lehetőség, hiszen településünk kulturális élete tartalmas múlttal és gazdag jelennel rendelkezik. Az 1987-ben épült és átadott művelődési ház kiváló terepe volt rendezvények és események egész sorának. Méltán lehet rá büszke településünk lakossága. Az új oldalakon reményeink szerint megjelenik mindaz az érték, mely tükrözi a község ez irányú törekvéseit és elkötelezettségét.

Hatta József
polgármester

 

Belépés

MűKISZK Tiszaörs
5362 Tiszaörs, Kossuth út 3.
 
 

Aktuális Programok

No current events.